אודות image
מחפשים מתנות מקוריות באמצעותן תוכלו להנציח רגעים מהחיים? בימבה מתנות גאים לפתוח בפני הקהל הרחב את מגוון האפשרויות הרחב והמרתק של מתנות מעולם הדפוס. תנו לנו שטח, ואנו נבצע! הדפסה על בלוק עץ, הדפסה על חולצותהדפסה על ספלים, הדפסה על בקבוקים, הדפסה על תיקים, הדפסה על מצעים, הדפסה על מגבות, הדפסה על תיקי ספרהדפסה על הדומים, הדפסה על כירבולית, הדפסה על כיסא חוף, הדפסה על פיג'מות, הדפסה על קלמרים, חנוכיה עם תמונה, שלחו אלינו את התמונה ואנו נדפיס עבורכם מתנות ייחודיות ומקוריות שנשארות בעין ובלב.
אצלנו ב בימבה מתנות תוכלו ליצור ולהפיק מתנות מיוחדות ומעניינות המנציחות את הזאטוטים במומחיות ובמתיקות. הניסיון העשיר של הסטודיו בצילום ילדים מאפשר לצוות המקצועי להדפיס את הרגעים הבלתי נשכחים מחיי ילדיכם על גבי כריות, משטחים לעכבר, מחזיקי מפתחות, הגדות לפסח, מעמדים מאלומיניום ובעצם, כל משטח מהווה בשבילנו מיקום מצוין להנציח את הרגע, ולהשאיר את הזיכרון.
הצוות של בימבה מתנות משרת את בתי הספר ומאפשר צילום בגני ילדים בשליחת צוותים מקצועיים אל אתרי הצילום, גנים או בתי ספר לביצוע הצילומים במקום.

שירותים לבתי ספר וגני ילדים ב בימבה מתנות.

גננות המובילות מחזור ילדים בני הגיל הרך אל עתידם, המבקשות להשאיר מתנה מקורית ומיוחדת לזאטוטים ה"בוגרים", כזו שתישאר איתם לאורך השנים ותזכיר בעתיד את התקופה הרכה בחייהם, ימצאו אצלנו ב בבימבה מתנות
מגוון רחב ומהנה של מתנות מיוחדות ומרעננות. החל מ לוחות שנה מעוצבים עליהם תודפס באיכות גבוהה תמונת הילד, וכלה בתמונת מחזור של ילדי הגן.
המומחיות בשירות של בימבה מתנות לגני הילדים יאפשר לגננות להשאיר את חותמן אצל הילדים בסגנון שונה, מקורי ומיוחד.
לרשות בתי הספר, יעמוד צוות הצילום המקצועי של בימבה מתנות בהפקה של ספרי מחזור המתעד את בגרותם של הדור הצעיר עבור בתי הספר עצמם והתלמידים הבוגרים. כמו כן משרת הצוות את בתי הספר בהפקה של תמונות מחזור באיכות מקצועית, עם שירות אדיב ותוצאות איכותיות מוכחות המבוססות על ניסיון רב בתחום צילום הילדים מהגיל הרך ועד לבתי הספר התיכוניים.
סיירו באתר האינטרנט של בימבה מתנות בכדי לקבל רעיונות למתנות מקוריות וייחודיות לכל אירוע,
מתנות לגני ילדים, מתנות סוף שנה, מתנות יום הולדת לגני ילדים,
מתנות ליום המשפחה, חולצות ליום העצמאות, מתנות לפסח לגני ילדים, מתנות חנוכה לגני ילדים.
או כל חג ואירוע אחר המהווה סיבה להענקת מתנה ייחודית ושונה ליקיריכם.
שילחו אלינו את התמונה ואנו נבצע עבורכם את עבודת ההפקה מתחילתה ועד סיומה,
הכול תחת קורת גג אחת באיכות מעולה, מקצועיות ניסיון ושירות אדיב וחייכני.